niedziela, 13 grudnia 2015

Hej, nazywam sie...

Hej, nazywam się Jula. Mieszkam w Warszawie. Uwielbiam rysować. Interesuje mnie wiele rzeczy, moda, styl życia, kuchnia itp. Mam świnkę morską, nazywa się Volvo ( tak, dokładnie, jak samochód ). O mnie to chyba narazie tyle. Zastanawiacie się pewnie o czym będzie ten blog. No więc, nie ma on swojego konkretnego tematu. Chcę by był wielotematyczny. Trzymajcie się  


~ J

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz