Hej, nazywam sie...
Hej, nazywam się Jula. Mieszkam w Warszawie. Uwielbiam rysować. Interesuje mnie wiele rzeczy, moda, styl życia, kuchnia itp. Mam świnkę morską, nazywa się Volvo ( tak, dokładnie, jak samochód ). O mnie to chyba narazie tyle. Zastanawiacie się pewnie o czym będzie ten blog. No więc, nie ma on swojego konkretnego tematu. Chcę by był wielotematyczny. Trzymajcie się
~ J
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz