niedziela, 13 grudnia 2015

Święta!

Heej! Święta tuż, tuż a Ty pewnie nie wiesz jeszcze co chcesz dostać , lub co kupić przyjaciółce. Spokojnie, spokojnie ... Po to tu jestem. Dzisiaj mam dla was pomysły na fajny i niedrogi prezent. 

1. Książka 
Nie ma to jak położyć sie wygodnie pod kocem , wziąć w rękę dobrą książkę i czytać ją przy kubku ciepłego kakao. 

2. Kosmetyki 
Ja osobiście uwielbiam kremy i masła do ciała z THE BODY SHOP. Może nie jest to najtańsza opcja , ale gwarantuje uśmiech na twarzy drugiej osoby.

3. Świeczki 
Modne teraz , świeczki Yankee Candle , albo te z Bath & Body Works są cudowne. Pięknie pachną, i ślicznie wyglądają. Jedyny minus to ich cena , ale myśle ze dla bliskiej osoby warto jedną kupić.

4. Biżuteria 
Kolczyki, bransoletki, wisiorki... To cos co większość dziewczyn uwielbia dostawać. W Claire's-ie albo w Accessorize napewno coś się znajdzie. Pamiętaj jednak , ze jeżeli chcesz kupić komuś kolczyki, upewnij się że wybrana osoba , ma przekłute uszy.

5. Kalendarz 
Kalendarz to coś co przyda sie każdemu. Ja od kiedy jestem w gimnazjum używam  go praktycznie codziennie. W Empiku masz duży wybór i napewno jakiś znajdziesz. 

6. Ramka ze zdjęciem ( jeżeli sprawiasz komuś prezent ) 
Wybierz i wywołaj u fotografa , jakieś wasze ładne zdjęcie. Jest to nie powtarzalny prezent, który bedzie stał na półce u Twojej przyjaciółki przez wiele, wiele lat.

7. Pluszowy miś ( coś dla tych młodszych osobników) 
Dzieci uwielbiają misie. Niektóre maluchy traktują takie pluszaki jak prawdziwych przyjaciół. Myśle ze nie jedno maleństwo ucieszy sie z takiego miśka.

8. Kubek 
Wydaje sie być zwykłym, prostym prezentem, ale napewno Ty , lub osoba której go podarujesz będzie dłuuugo z niego korzystała. 

9. Ciuszki 
W H&M albo w Sinsay-u napewno znajdziesz coś fajnego. Ja dostałam niedawno na urodziny koszulkę z Sinsay-a i jestem z niej bardzo zadowolona. 

10. SŁODYCZE
Nie znam osoby , która nie lubi słodyczy. W manufakturze mozna dostać urocze i pyszne cukierki lub lizaki. 

To są moje pomysły na prezent, mam nadzieje ze z nich skorzystasz. Trzymaj sie  
      
                                                         ~J




1 komentarz: